Değerli veliler, sevgili öğrenciler;

Ben Fi Koç

Özellikle sınav süreçlerinde motivasyona, verimli çalışmaya ve faydalı taktiklere ihtiyacın varsa doğru yerdesin. Ülkemin güzel gençlerinin eğitim hayatında en çok ihtiyaç duyduğu ve maalesef birçok ailenin dikkatlerinden kaçan ”öğrencilerin motivasyona ve planlamaya ihtiyacı” ve en önemlisi eğitime dair tüm sorunlarınız da “Çözüm Odaklı” destekte bulunmak için geldim.

Peki, ben kimim? İnsanın içindeki Fi’yi keşfindeki sonsuz yolun bir yolcusuyum. Bu alanda profesyonel eğitimler aldım. Bunlardan bazıları ;

TASC: The Art and Science of Coaching-Koçluğun Sanatı ve Bilimi: Çözüm Odaklı Koçluk Sertifika Programı – Erickson College International

Profesyonel Koçluk Eğitimi, Advancing the Path to Core Coaching Masteries – Sola Unitas Coach Academy

Takım Koçluğu, Coaching Teams – Sola Unitas Coach Academy

Yönetici Koçluğu, Coaching in Corporate Context – Sola Unitas Coach Academy

Öğrenci Koçluğu, Coaching Teens and Students into a Thriving Present and Future – Sola Unitas Coach Academy

Genos Duygusal Zeka Geliştirme Uzmanlığı – BCC Turkey

Deep Change Spiritüel Zeka Koçu Sertifikası – BCC Turkey

Çocuklar için Nlp Uygulayıcısı, Nlp Practitioner For Kids – Treacle Training by Liz Bailey

Almaya da devam ediyorum. 2010 yılı Erzincan Ünv.Eğt.Fak. Mezunuyum. Üniversiteden bu yana kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Milyonlarca gencin hayallerinin, hedeflerinin karanlıkta kalmaması için mücadele veriyorum. Daha 21 yaşındayken eğitimci oldum ve 2 yıl sonra “Hezarfen Eğitim Akademisi”ni kurarak öğrencilerin daha güzel bir gelecek yaşamaları adına profesyonel eğitim almalarına yardımcı oldum. Bu süreçten sonra hayatımın her alanında öğrencilerin bir tutam bile olsun güvenle gülmesi için çabaladım. Öğrenci ve ailelerin üzerindeki umutsuzluk ve karanlık bulutlar her geçen gün içime dert oldu. Daha çok insana ulaşmak daha fazla gülen yüzlerin daha fazla umutlu gelecek demekti benim için… İçimdeki deryadan sadece birkaç damlası olan bu nedenlerden dolayı gönül dostlarımla birlikte harekete geçtik ve Türkiye’nin ilk kurumsal profesyonel online koçluk hizmetini vermeye başladık. Bunun yanında YouTube da Fi Koç kanalında eğitim içerikli videolar yayınlamaya başladık.

Can İnsan, farkındayım “Sen” Farklısın! Tek yapman gereken şey farkını ortaya çıkarmak ve içindeki “Fi” ye ulaşmak. Bunu birlikte başarabilmek için geldim. Nasıl mı?

Sıfırdan fi sayısına doğru hep birlikte yol alma vakti geldi…

 

Sevgilerimle,

Öğrenci ve Ebeveyn Koçu

Fi Koç