Başarı Pusulası

Başarının Yönünü Gösteren Tüm Pusulaları Tek Çatıda Topladık!

Fikoç Eğitim ve Koçluk Platformunda başarı pusulasının gösterdiği tüm anahtarları sizler için tek çatıda topladık!

Fikoç’ta Koçluk Takip Programları İle Hedefine Kenetlen!

Haftalık Planlama, Ders Takip, Soru Takip, Kaynak Takip, Deneme Takip, modülleri ile sıfır hata ile verimli ders çalışabilirsin!

YOUTUBE Listem ile youtube kanallarını kolayca takip et!

Belirlediğin youtube kanallarını youtubeden her seferinde teker teker aramak yerine biz hepsini Fikoç Eğitim Platformunda topladık. Tek yapman gereken youtube oynatma listeni seçmen! Tüm videoları kolaylıkla Fikoç platformunda izleyebileceksin!

Not: Türkiye’de ilk defa kurumumuz tarafından oluşturulan Youtube Listem sisteminin Mucidi Fikoç Eğitimdir.

Akıllı Takvim Asistanı Yıl Boyunca Bir Hatırlatıcı Olarak Yanında!

Günlük, haftalık, aylık ve yıllık notlarını, önemli gün ve haftaları görebileceğim Akıllı Takvim Asistanı Yanında! Üstelik canlı ders, canlı görüşmelerini de takip edebileceksin! Fikoç Akıllı Takvim Asistanın varsa unutmaktan endişelenme!

TESTLA ile Maximum Hıza Sıfır Hatayla Ulaşabilirsin!

Birbirinden seçkin yayınların en seçkin 200 bini aşkın sorusunu TESTLA Modülümüzde topladık! Eksikliğini hissettiğin derslerin konu kazanımlarını kolay-orta ve zor sevilerinde seçerek kişiye ait “Soru Kitapçığı” oluşturabilirsin! Üstelik oluşturduğun soru kitapçığı PDF olarak da indirebilirsin! TESTLA’nın sürüş keyfi denemeden anlaşılmaz!

POMODORO Fikoç’ta!

Siz istediniz biz de yaptık! Ders çalışmalarınızda süre planlaması yaparken kullandığınız POMODORO Taktiğini sizler için geliştirdik. Uzman yazılımcılarımız ve eğitmelerimizle oluşturduğumuz Fikoç Pomodoro artık yanında. Çalışma sürelerini, molalarını, çalışma etütlerini kendine göre ayarlayabilirsin. Hatta deneme sınavlarını da pomodoro da kullanabilir uyarı seslerini aktif ederek sınav atmosferinde sınava denemelerini yapabilirsin!

Kaynak Koçum ile Her Seviyede Kaynağa Anında Ulaş!

Fikoç Kaynak Koçum Modülü sayesinde her dersten kolay-orta ve zor kaynaklara anında ulaşabileceksin. Üstelik piyasada önüne gelen tüm kayları değil, Fikoç ekibi tarafından özenle seçilen ve önerilen kaynakları sadece göreceksin! Hem kafanızı hem de cebinizi rahatlatacak en güzel şey ise önerilen kaynakları sistem üzerinden “Sepetine” ekleyebilecek ve eklediğin kaynakları tek tık ile satın alabileceksin. Hem de Türkiye’de en uygun fiyat garantisiyle! Ha bir de unutmadan, satın aldığın her bir kaynaktan FiPuan kazanıyorsun! Biriktirdiğin FiPuanlarla da ücretsiz kaynak alabilirsin.

Not: Türkiye’de ilk defa kurumumuz tarafından oluşturulan KAYNAK KOÇUM sisteminin Mucidi Fikoç Eğitimdir.

PUANGO ile Netlerini Gir Puanını Hesapla!

Sınav Puanı hesaplama modülümüz PaunGo sayesinde netlerini yazarak puanına gidebilirsin!

Sosyal Guruplar Modülümüzle Tanıştıktan Sonra Sosyal Medya Alışkanlığından Vazgeçeceksin!

Sosyal guruplarımızda yer alan ve sistemdeki öğrencilerimizin katılabildiği bu canlı sohbet odalarında bilgi birikimlerini paylaşabilir, yeni bilgiler edilebilir, görüş alışverişinde bulunabilirsiniz. Bu sayede daha fazla etkileşime girerek daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Haydi Her Dersinin Başına! ÇALIŞMA MASAN bile hazır!

Kitap listeni yazabileceğin, to do list oluşturabileceğin ve hatırlatıcı notlarını yazabileceğin sana özel bu çalışma masasını çok seveceksin!