Koçum Benim

Türkiye’nin En Profesyonel Koçları Fikoç’ta

Fikoç Eğitim ve Koçluk Platformunda Fikoçlar kurumuza özgü koçluk eğitimini tamamladıktan sonra Türkiye’nin en yetkin koçları arasında yer almaktadırlar. Yıllardır Türkiye’ye derece öğrencileri yetiştiren kurumumuzda veliler ve öğrenciler güvenle yıl boyu koçluk desteği alarak geleceğe profesyonel destekle emin adımlarla yürürler.

Fikoç Kadrosu
Mesut Tangüner

Fikoç Eğitim ve Koçluk Platformu Kurucusu

2010 Yılında Erzincan Üniversitesi Eğitim Fakültesinden mezun olmuştur. Yaklaşık 10 yıldır Eğitim Koçluğu yapmaktadır.Geçmişten bugüne eğitim ile ilgili yapmış olduğumuz çalışmalarının bazıları şunlardır;

  • 2016 yılında Hezarfen Eğitim Akademisi derneğini kurmuş ve öğrencilere yönelik akademik koçluk çalışmaları yapmıştır.
  • 2019 yılında “Fikoç” adıyla youtube eğitim kanalını kurmuş ve şimdilerde 100 BİNi aşkın aboneye ulaşmıştır. İş birliği yaptığı diğer eğitim kanalları da dahil olmak üzere 500’den fazla eğitim içerikli video yayınlamıştır.
  • 2019 yılında www.fikoc.com.tr online koçluk web sitesini kurarak “Online Koçluk”’ta Türkiye’de ilk sırada yer almaktadır. Yüzlerce öğrenciye bu site üzerinden online koçluk verilmektedir.
  • 2020 yılında “Fi Planlama Defteri” adıyla Türkiye’nin Mobil Uygulama destekli ilk öğrenci planlama defterini çıkarmıştır. Şuan Türkiye’nin en çok satan planlama defterleri arasında yer almaktadır.
  • “Planet Problem Paragraf” adıyla Fikoç destekli ilk soru bankası çıkarılmıştır.
  • 2020 yılında ulusal bir kanal olan NTV kanalında “Sadık Gülten’nin Sunduğu Doğru Tercih” gibi CANLI yayın programlarına konuk olup koçluk birikimlerini sunmuştur.
  • Ankara, Batman, Van ve Diyarbakır’da aynı isimle kişisel gelişim kurs merkezleri bulunmaktadır.