Kişiye Özel Koçluk

Koçluk Destekli Değil
Fikoçluk Destekli Eğitim…


Sana en uygun Fikoçla Sıfırdan Fi Sayısına Doğru Başarıya Yol Almaya Hazır Mısın?


image
image
 
 
1
 
 

Öncelikle Seviyene En Uygun Fikoç ile seni buluşturuyoruz.

Koç ile ön görüşmende hedeflerinden, ortalama deneme netlerinden bahsettikten sonra başlangıç için bir yol haritası belirliyorsunuz. Motivasyonun bir hayli yükseleceğine emin ol! Dilediğin aydan itibaren koçunda değişikliğe gidebileceğini unutma!

Deneme Sınavı İle Durum Analizi Yapıyoruz.

Elbette ki bu denemeler senin gerçek seviyeni tek başına belirlemek için yeterli değil ama harekete geçirici bir kriter. İlk deneme netlerin ile son deneme netlerin arasındaki farkı görmek için sabırsızlanıyoruz!

 
 
2
 
 
 
 
3
 
 

Kaynak Koçum Alanından Seviyene En Uygun Kaynakları Öneriyoruz.

Fikoçlar tarafından özenle araştırılıp seçilmiş, kolay-orta-zor seviyelerine göre ayrılmış Kaynak Koçum paneliyle sana en uygun kaynak önerisini alabilirsin. Bunun yanında önerilen kaynakları sepete ekleyip satın alabilirsin. Aldığın her bir ürün ile Puan kazandığını unutma!

Hedefine En Uygun Haftalık Çalışma Programı Oluşturuyoruz.

Uzman Fikoç tarafından hayal ettiğin başarıya ulaşman için seviyene en uygun haftalık çalışma programı hazırlanıyor. Haftalık planını başarıyla tamamlaman için tüm taktik ve planlamayı Fikoçunla birlikte belirliyorsunuz. Haftalar arasındaki başarını karşılaştırabileceğini unutma!

 
 
4
 
 
 
 
5
 
 

Fikoç “Başarı Araçları” ile Çalışma Verimliliği Maximum Düzeye Taşı!

Soru Takip, Deneme Takip, Ders Takip ve Konu Analizleri ile başarını değerlendir. Uzman yazılımcı ve Uzman koçlarımızın iş birliğiyle oluşturulan Yapay Zekâ Fikoç sayesinde elde edilen tüm verilerin istatistiksel olarak verilerini görebileceksin. Bu sayede seni doğrudan, gereksinim duyduğun en küçük bilgi parçasına götürerek, önemli eksiklerini hızlı bir şekilde tamamlamanı sağlıyoruz.

TestLA ile Kişiye Özel Sıfır Hata Soru Kitapçığı Oluşturuyoruz.

Akıllı Test Sistemi’yle Türkiye’nin en seçkin yayınevlerinden derlenen ve seviyelerine göre ayrılmış on binlerce soruyu ders ve konu kazanımlarına göre seçerek Kişiye Özel Sıfır Hata Soru Kitapçığı oluşturabilirsin. Türkiye’nin en büyük soru hazinesinin TestLa olduğunu unutma!

 
 
6
 
 
 
 
7
 
 

Zaman Yönetiminde Pomodoro İşine Çok Yarayacak!

Akıllı Pomodoro Paneli sayesinde tüm çalışmalarını zamana göre planlayabilirsin. Deneme sınavlarında, test ve soru bankası çözümlerinde, paragraf ve problem çözümlerinde süre tutarak çalışma fırsatı sunuyor! Pomodoro Fikoç’ta!

İhtiyacın Olan Fikoç Paketini Seç ve “Var Bir Hayalimiz” Ekibine Katıl!