Fi Mağaza

Online Eğitim İçin İhtiyacın Olan Her Şey Fi Mağazada!

Türkiye’nin en hesaplı özel ders paketleri, ders ve konu anlatım paketleri, kişisel gelişim eğitim setleri vb. birçok eğitim bu platformda!

En Uygun Fiyatlı Eğitim Setlerine Anında Ulaş!

Fikoç, eğitim setlerini ayağına kadar getiriyor. Başka siteleri araştırmana ve siteden siteye dolaşmana gerek kalmadan tek bir platformda anında ders anlatım videolarına çok uygun fiyatlarla ulaşabileceksin. Yeter ki sen iste, Fikoç eğitim hep yanında!

Uzmanından Canlı Eğitim Seminerleri Fikoç’ta!

Türkiye’nin en iyi eğitmenlerin yer alacağı “Canlı Seminerler” sayesinde dinleyerek öğrenecek, öğrendikçe de başarına başarı katacaksın.

Canlı Ders Kampları ile Konu Eksikliklerini Özel Ders Tadında Kapatacaksın!

Dönem içerisinde öğrencilerin en çok zorlandığı konular hakkında alanında uzman eğitmenler tarafından LGS-TYT-AYT-YDT gibi sınavlara hazırlık ders kampları düzenlenecek! Bu ders kampları sayesinde çok uygun fiyatlara ihtiyacın olan konuları en hızlı ve verimli bir şekilde öğrenebileceksin.

Fikoç Eğitim Garantisi ile Özel Ders İhtiyacın Fikoç’ta!

7,8, Lise Ara sınıflar, TYT-AYT-YDT, DGS, KPSS tayfanın özel ders ihtiyaçlarını Fikoç’ta karşılıyoruz! Hem de Fikoç Eğitim garantisi ile. Özel dersten memnun kalınmadığı taktirde para iade garantisi! Bu sefer işini şansa değil Fikoç’a bırak!

Çözemediğin Soruların Çözümü Fikoç’ta!

Fikoç Soru Çözücü Paketleri sayesinde çözemediğin soruların çözümlerinin anında alabileceğin soru gurupları seni bekliyor! Dilediğin guruba katılabilir ve sorunu sorup cevap alabilirsin. Üstelik diğer arkadaşlarının da hem çözemediği soruları görebilir hem de buna yanıt da verebilirsin!