Öğrenci Koçluğu

Öğrenci Koçluğu

Öğrenci Koçluğu Türkiye’ de yeni yeni yaygınlık kazanmış durumdadır. Rehberlik sistemine göre sağladığı başarılar da paha biçilemez bir şekildedir. Hem öğrencinin hem de velinin öğrenme sürecini en verimli ve rahat şekilde geçirmesine yardımcı olmaktayız. Aldıkları eğitim ve öğrenciler ile kurdukları birebir iletişim sayesinde koçlar, başarılara ulaşmaya devam edecek. Fakat her alanda olduğu gibi bu alanda da gün geçtikçe alanında uzman olmayan, işinin eğitimini almamış ve sadece para kazanmak için piyasaya adım atmış kişiler ortaya çıkmaktadır. Bu gibi alanında uzman olmayan, yaptığı işin kutsallığından bir haber insanlarla bir yılınızı ve en önemlisi de hayallerinizi heba etmemek istiyorsanız Öğrenci Koçluğu arayışı sürecinde iyi bir şekilde araştırma yapmanızda büyük fayda olacaktır. Zaten çok az sayıda adını duyurabilmiş ve başarıya emin adımlarla yürüyebilen koçlar mevcut Türkiye’de. Bu önem arz eden durumu iyi bir şekilde analiz ederek hedefinize emin adımlarla yürümenizde büyük fayda olacaktır. Yabana asla atmamanız gereken profesyonel destek, sizi gerçekten geleceğe hazırlayan bir görev üstlenecektir.

Rehberlik sistemi ile koçluk sisteminin farklarının ayrımını en iyi şekilde yapabilmelidir bir öğrenci. Koçluk; bireye birebir bir eğitim, iletişim sunmaktadır. Yapılan görüşmeler aracılığıyla öğrencinin kendisini ve hedeflerini keşfetmesine yardımcı olup tüm bu sürecin öğrenci gözünde anlam kazanmasını sağlar. Zaten aldığı Öğrenci Koçluğu eğitimi ile de bunu kanıtlamaktadır. Eğer bir koç ile çalışmak istiyor ve gerçekten de hayallerinizi gerçekleştirmek için bu koçun en doğru kişi olduğunu bilmek, hissetmek istiyorsanız, yıl sonunda koç seçimi konusunda pişmanlık yaşamamak istiyorsanız görüştüğünüz koçlardan tecrübeleri hakkında bilgi almayı, belgeler ile tecrübelerini somutça gösterebilmelerini rica edebilirsiniz. Bu gayet normal bir istek olacaktır. Çünkü zaman boşa vakit harcayanlar için çok çabuk geçebilmektedir. Zamanınızı en iyi değerlendirmek ve en sonunda mutlulukla geriye dönüp göz kırpmak istiyorsanız elinde Öğrenci Koçluğu belgesi olan, öğrenimini en iyi şekilde tamamlayabilmiş olan, karşısındaki öğrenci ile empati yapabilme yetisi olan ve öğrendiklerini aşılayabilen bir koç ile sınav sürecine adım atmak sizi ferahlatacaktır. Hayalleriniz gerçekleşmeyi beklerken size bu yolda yardım eli uzatacak, düştüğünüzde motivasyon dolu sözleri ile sizi ayağa kaldırabilecek, dersler konusunda en doğru şekilde sizi bilgilendirecek bir Öğrenci Koçluğu sizi rakiplerinizden artı bir şekilde geleceğe hazırlayacaktır. Başarılı geleceğe doğru yol almak istiyorsanız profesyonel koçunuzla geç kalmadan başlayın.

Öğrenci Koçluğu için doğru bir tercihte bulunmak istiyorsanız ve eğer YKS sürecindeyseniz Fi Koçluk 2022 Öğrenci Koçluğu ile sizin için hazırladığımız paketlerle tanışma vakti. Fi Koç ‘unuz sizinle beraber yol almak için sizi bekliyor. Görüşmeler Skype veya Whatsapp üzerinden yapılacaktır. Whatsapp iletişim hattı 0850 308 16 18 veya www.fikoc.com.tr panel linkinden randevu alabilirsiniz.